Vodafone bedava internet 2018

Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

Merhaba ziyaretçi, Sitemizde ki uzman yanıtlarına katılabilmek yada yine uzmanlarımıza nasıl yapılır, nedir ve kimdir gibi sorular sorabilmek için kayıt olmanız gerekiyor.

WordPress Şifre Sıfırlama Nasıl Yapılır

WordPress Şifre Sıfırlama

WordPress şifre sıfırlama önemli bir konu olduğu için değinmek istedik çünkü günümüzde webmasterların %75’i neredeyse bu sistemi kullanıyor. PHP tabanlı olan bu kolaylaştırılmış panel yapısı, kullanıcılar için çok güzel ve basit bir arayüz ile kontrol mekanizması oluşturuyor. Bu yüzden büyük şirketlerin nasıl mikro yazılımlara ilgisi artıyorsa bloggerlarında ilgisini doğal olarak bu çekiyor.

WordPress şifremi unuttum diyenlerin bir çoğu panelinden en azından sıfırlama işlemi yapabiliyor. Ama bazı sunucularda şu uyarıyı alacaksınız;

E-posta gönderilemedi.
Olası sebep: servis sağlayıcınız mail() fonksiyonunu engellemiş olabilir.

İşte bu anda işin rengi değişiyor. Ya servis sağlayacğınız ile görüşüp sorunu bildirirsiniz yada veri tabanınıza girip şifreyi oradan değiştirirsiniz. Veritabanından WordPress şifresi değiştirme işlemi için /wp-admin kısmında ki kullanıcı adını biliyor olmanız yeterlidir.

Hakkında Nasilci

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>