Vodafone bedava internet 2018

Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

Merhaba ziyaretçi, Sitemizde ki uzman yanıtlarına katılabilmek yada yine uzmanlarımıza nasıl yapılır, nedir ve kimdir gibi sorular sorabilmek için kayıt olmanız gerekiyor.

Wifi Şifresi Değiştirme Nasıl Yapılır

Wifi Şifresi Değiştirme Nasıl Yapılır

Wifi şifresi değiştirme işlemi güvenlik açısından çok önemlidir. Çünkü evinize internet bağlattığınızda modem şifresi değiştirme işlemi yapmazsanız fabrika ayarlarında gelen şifreler mevcut olarak kalacak ve kırılması kolay olacaktır. Bunun önüne geçmek ise oldukça basit, nasıl mı hemen tarif edelim. Öncelikle şunu bilmelisiniz ki kırılamayacak şifre yoktur, zor kırılabilen şifre vardır. Bu yüzden her ay şifre değiştirmek en garanti yöntemdir. Sizin yapabileceğiniz en güvenli şeyde zaten budur, dahası elinizden gelmez. Çok usta hackerlar yoksa dahasına zaten gerek duyulmaz.

Superonline veya Türk Telekom kullanıyor olduğunuzu varsayarak Superonline üzerinden gideceğim anlatıma. Tarayıcınızın arama bölümüne “192.168.2.1” yazıyorsunuz açılan ekranda bilgileri şu şekilde dolduruyorsunuz; “kullanıcı adı : admin” ve “şifre: superonline” olacak, sonra giriş yapıyorsunuz.

Kablosuz Ağa Bağlı Cihazlar>Şifreleme Ayarları>Kablosuz Şifresi adımlarını takip edip değiştirerek wifi modem şifre değiştirme işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş olursunuz.

Hakkında Nasilci

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>