Vodafone bedava internet 2018

Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

Merhaba ziyaretçi, Sitemizde ki uzman yanıtlarına katılabilmek yada yine uzmanlarımıza nasıl yapılır, nedir ve kimdir gibi sorular sorabilmek için kayıt olmanız gerekiyor.

Vodafone Kurban Bayramı Bedava internet 2017

Vodafone Kurban Bayramı Bedava internet 2017

Vodafone kurban bayramı bedava internet Ülkemizde de GSM operatörü olarak hizmet vermekte olan Vodafone, birçok avantajlı kampanyaları mevcut bulunmaktadır. Bunların arasında halen devam etmekte olan bedava internet kampanyaları da bulunmaktadır. Bu kampanyalara geçmeden önce Vodafone firmasının ana sayfasından da bahsini edeceğimiz kampanyalara göz gezdirmenizi öneririz. 1 ay boyunca hiçbir ücret ödemeden kullanabileceğiniz Vodafone’nun internet kampanyası halen yürürlükte ancak bu ücretsiz interneti kullanabilmek için bir tarifeye başvurmanız ve üye olmanız gerekiyor.

2017 kurban bayramı bedava internet hediyesi bunun için telefonunuzdan mesaj bölümüne ABONE SUPER 2GB yazarak 3636’ya göndermeniz gerekiyor. Bu işlemi yaptıktan sonra tarifeye üye oluyorsunuz ilk ay internet bedava olduğu için bu bilgiyi sizle paylaşma gereği duyuyoruz. Eğer bedava internet kullanmak istiyor ve tarifeden faydalanmak istemiyorsanız 1 aylık sürenin sonunda bu tarifeyi iptal ettirmeniz gerekir. Tarifeyi iptal ettirmek için telefonunuzdan mesaj bölümüne IPTAL SUPER 2GB yazarak yine 3636’ya göndermeniz gerekecek.

2017 Vodafone Kurban Bayramı Hediye İnternet Paketi

Vodafone kurban bayramı hediye internet 2017 firmasının sağlamış olduğu bu internet kampanyasının yanı sıra birkaç uygulama ile de cihazlarınızda internetinizi bedava kullanabilmeniz mümkündür. OPERA Mini uygulaması ve YOUR FREEDOM APK adlı uygulamayı da telefonlarınıza indirerek ücretsiz internet kullanımını sağlayabilirsiniz, aklınıza takılan herhangi bir soru varsa iletişim bilgilerimiz aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz. Vodafone Bedava İnternet 2017 ile özgürce internette gezinebilirsiniz.

Vodafone da diğer kurumsal telefon operatörleri gibi 2016 yılında kullanıcılarına birbirinden avantajlı paketler sunmaya devam etmektedir. Vodafone bedava internet 2017 paketleri ve kullanıcılara özel kampanyalar sayesinde yıl boyunca internet hizmeti elinizin altında olmaktadır. Bedava internet uygulaması sayesinde kullanıcılar Türkiye’nin her noktasından, ihtiyacı oldukları her anda bedava internetten faydalanabilmektedirler.

Vodafone kurban bayramı hediyesi GB her ne kadar yurtdışında daha çok kullanılan bir telefon operatörü olsa da, Türk kullanıcılarının daha çok artması için ellerinden gelen hizmet sunuluyor. Bunlardan biri de bedava internet paketi hizmetidir. Bu hizmetlerin en başında, Vodafone kullanıcısı olmak için başvuru yapan kişilere yönelik olan kampanya gelmektedir. Vodafone’a üye olmak isteyen birçok yeni abone, aylık 2GB hediye bedava internet kampanyası ile karşılaşmaktadırlar. Bu da oldukça ilgi çekici ve sevindirici bir fırsat olmaktadır. Vodafone herkesin bildiği gibi hemen her ay yepyeni bir kampanya sunmayı alışkanlık haline getirmiştir. Bu kampanyalar da birçok Vodafone kullanıcısının bedava internetten faydalanmasına olanak sağlamaktadır.

Vodafone, sunduğu yenilikçi kampanyalarla özellikle internet kullanma ihtiyacı olan kullanıcıları sevindirmekle beraber Vodafone bedava internet kampanyalarını duyan diğer telefon operatörü kullanıcıları da bu yeni kampanyalara gıpta ile bakmaktadırlar. Vodafone, sunduğu bedava internet kampanyaları sayesinde gün geçtikçe daha fazla aboneye ve kullanıcıya sahip olmaktadır. Buna ek olarak birçok kullanıcı, müşteri hizmetlerinden oldukça memnun kalmaktadır. Gerek kampanyaların cazipliği gerek müşteri destek hattından alınan hizmet kalitesi, Vodafone kullanıcılarının sayısını hızla arttırmaktadır.

Kurban bayramı Vodafone’un en çok rağbet gören bedava internet kampanyalarından biri Vodafone Haftalık 500MB Paketidir. Bu paket ücretsiz olup her hafta kullanma olanağına sahipsiniz. Telefonunuzda self servis uygulaması varsa bu kampanyadan hemen yararlanabilirsiniz. Self servis uygulamanız yoksa Google Play vasıtası ile Vodafone Self Servis uygulaması indirebilirsiniz. Böylece uygulamaya kolay bir şekilde giriş yapabilirsiniz. Self servis uygulamasına giriş yaptığınızda ‘’paketler’’ bölümüne geliyor ve hemen ilk sırada görünen paketi satın alabiliyorsunuz. Bu paketi satın aldığınızda haftalık 500 MB internetin tadını çıkarabilirsiniz. Bu paketi aldığınızda iptal etmeye gerek duymazsınız. Paket kendiliğinden haftası dolunca sistem tarafından otomatik olarak iptal edilecektir. İhtiyaç duyduğunuzda ve arzu ettiğinizde yine aynı yöntemle Haftalık 500MB paketini satın alabilir ve internetin keyfine bakabilirsiniz.

Vodafone aboneleri için 2GB paketi hakkında da bilgi vermek iyi olacaktır. İnternet paketleri elbette avantajlıdır ancak bazı paketlerde dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Bu hususlara özen gösterdiğinizde Vodafone bedava internet 2017 kampanyalarından çok daha avantajlı bir şekilde faydalanabilirsiniz. Vodafone 2 GB paketinde dikkat etmeniz gereken nokta; paketi ikinci kez yapmanız ya da denemeniz durumunda bu internet paketi sizden yeniden ücret talep etme durumundadır. Bu yüzden paketi yaptıktan sonra paket dolumu sonrası bitiş süresinden 1 ay önce paketi iptal etmenizde fayda vardır. Daha önce yapmanız durumunda paketi yeniden yapmamanız tavsiye edilir. Bu paketi yapmak için ABONE SUPER 2 GB yazıyorsunuz ve 3636’ya mesaj gönderiyorsunuz.

Gece bedava internet Günümüzde teknolojinin çok ilerlemesi ve sınırsız bilgi paylaşımı dolayısı ile internet kullanımı neredeyse zaruri bir hale gelmiştir. Kişisel ihtiyaçlardan iş ortamı ihtiyaçlarına, sadece keyif için internet kullanımından kültürel ihtiyaçlara kadar her türlü kullanım ihtiyacı, telefon operatörlerinin daha fazla internet kampanyası sunmalarına neden olmaktadır. Bazı durumlarda sırf bedava internet kullanımı kampanyalarının cazip teklifleri yüzünden kullanıcılar yıllardır kullandıkları telefon operatörlerini bırakabilmekte ve diğer operatöre geçmektedirler. Bu hızlı rekabetten dolayı elbette hiçbir operatör kendi kullanıcısının başka bir telefon operatörüne geçmesini istememektedir

Hakkında Nasilci

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>