Vodafone bedava internet 2018

Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

Merhaba ziyaretçi, Sitemizde ki uzman yanıtlarına katılabilmek yada yine uzmanlarımıza nasıl yapılır, nedir ve kimdir gibi sorular sorabilmek için kayıt olmanız gerekiyor.

Vodafone Bedava internet Paketi 2018 Nasıl Yapılır

Vodafone Bedava internet Paketi 2018 Nasıl Yapılır

Vodafone bedava internet 2018 Türkiye genelinde birçok genç aboneye sahip olan Vodafone bedava internet, genç abonelerinin daha rahat şekilde fırsatlardan yararlanabilmeleri için oluşturduğu 26 yaş altı mobil kullanıcıları özel Freezone ile onlara çok cazip teklifler sunuyor. Sunduğu bu tekliflerde genellikle abonelerinin ihtiyaçlarına ve isteklerine öncelik veren firma onların yüzünü güldürmek için her gün farklı bir tarife veya kampanya ile genç müşterilerinin karşısına çıkıyor ve onları mutlu ediyor. Nasıl yapılır diyen arkadaşlar yazıyı okumayı sürdürsün.

Birçok genç mobil hat kullanıcısı ay sonu gelmeden tarifesindeki dakika, internet veya SMS kullanım hakkını bitiriyor ve bir sonraki aya kadar kendini kısıtlamak zorunda kalıyor. Vodafone abonelerinin bu problemlerine çözüm bulmak amacı ile onlar özel olarak hazırladığı ek paketleri piyasaya sundu. Bu ek paketler ile artık mobil kullanıcılar ister konuşma, ister internet, isterlerse de SMS hakkı satın alıp, kaldıkları yerden yakınları ile konuşmaya, mesajlaşmaya ve cepten internet keyfine devam edebilecekler. Sizde bu fırsatlar dünyasına katılarak farklı bir deneyim yaşamaya başlayın ve tarifenizin keyfini çıkartmaya başlayın.

Vodafone Bedava internet 2018

Freezone’lu faturasız müşterilerin katılımına açıktır. Gerekli şartları sağlayan tüm kullanıcılar katılabilir. 2017 yılı boyunca geçerli olduğunu sakın unutmayın.

Vodafone 2018 bedava internet nasıl yapılır

Nasıl İptal Edebilirim?

Vodafone Self Servis üzerinden ya da müşteri hizmetlerine telefon ederek iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanım İçerikleri Nelerdir?

Vodafone 1 GB  Bedava internet 2018

Bu teklif ile beraber 1GB İnternet’e 5TL karşılığında sahip olabilirsiniz. “BFIRSAT1GB” yazıp, 3636’ya göndererek katılabilirsiniz.

2 GB Vodafone Hediye internet 2018

Her yöne 250 dakikaya 5TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Katılmak için “B250DK” yazıp 7000’e gönderin. Bu hediyenizi ister 1 ay kullanın isterseniz bittikçe yenileyin, tamamen size kalmış bir durumdur. Ama tavsiyemiz tabikide olumlu yönde olacaktır.

 Büyük Seçim 500DK

Şebeke içi harcayabileceğiniz 500 dakika konuşma hakkına sahip olmak için 5TL ödemeniz yeterlidir. 7000’e “B500DK” yazıp göndermeniz yeterlidir.

2018 Vodafone Hediye İnternet Paketleri

Her yöne 1000 kısa mesaj hakkına sahip olmak için 5TL ödemeniz yeterlidir.” B1000SMS” yazıp, 7000’e kısa mesaj atarak kısa bir süre içerisinde katılabilirsiniz.

Detaylar

Vodafone bedava internet İptal etmediğiniz sürece her ay düzenli şekilde yenilenir.
Kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için Yanımda uygulamasına giriş yapmanız ya da 7000’e “OZET” yazıp yollamanız yeterlidir.
Paketinizdeki kullanım haklarınızı harcadığınız takdirde kısa mesaj yolu ile bilgilendirilirsiniz.
Kullanılmayan haklar gelecek aylara devredilmez ve silinir.

Vodafone Salla Kazan ile Bedava internet Paketi 2018

Şimdi en sevilen pakete değineceğiz arkadaşlar. Wechat vardı eskiden bilirsiniz, sallayıp kız düşürme olaylarına girişirdi millet. Aynı o şekilde sallamak yeterli oluyor 🙂 Bu kez indireceğiniz uygulama Yanımda olacak. Hemen indirip kullanmaya başlayın, 2018 Vodafone 1 GB bedava internet kazanın.

Yorumlar ( 2 )

  1. Vodafone bedava internet yaparken bu kadar kolayca hallolacağını hiç düşünmemiştim. Ne söyleyeceğimi bilemedim, inanılmaz derecede hoşuma gitti. Tekrar yapmayı düşünür müyüm bilmiyorum ama kesinlikle çok başarılı olduğunu belirtmeliyim.

  2. Bu paketlerden 2 sini denedim sorunsuz çalıştı. Kuzenlerime de tavsiye ettim onlarda yararlandı. Mübarek ayda çok iyi oldu bu, teşekkürler.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>