Vodafone bedava internet 2018

Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

Merhaba ziyaretçi, Sitemizde ki uzman yanıtlarına katılabilmek yada yine uzmanlarımıza nasıl yapılır, nedir ve kimdir gibi sorular sorabilmek için kayıt olmanız gerekiyor.

Vodafone Bedava internet 2018 paketi yapma yöntemleri

Vodafone Bedava internet 2018 paketi yapma yöntemleri

Vodafone bedava internet 2018, ülkemizin en büyük 2.mobil operatör markası olarak bilinmektedir. Turkcell ve Türk Telekom arasında olan Vodafone, yaptığı kampanyalar ve avantajları ile birçok abonesinin yüzünü güldürmeye devam etmektedir. Bu yazımızda sizlere Vodafone bedava internet nasıl yapılır sorusunun cevabını detaylı bir şekilde vereceğiz.

Günümüzde mobil teknolojinin iyice alıp başını götürmesi ile birlikte birçok kişi akıllı telefonlardan başlarını kaldırmamaya başladı ve toplum artık tüm işlerini hatta sosyalleşmeyi bile internet üzerinden yapmakta. Tabii durum böyle olunca operatör markaları internet paketlerini güncelledi ve kullanıcılarına bedava internet paketleri sunmaya başladı. Birçok kişinin aradığı ancak yanlış bilgiler bulabildiği Vodafone bedava internet nasıl yapılır konusuna artık açıklık getireceğiz.

Vodafone bedava internet 2018 Yazımızda belirttiğimiz tüm paketler ücretsizdir. Yazımızı detaylı olarak okuyup yerine getirmeniz gereken koşulları yaparsanız Vodafone sınırsız bedava internet paketi hattınıza tanımlanmış olacaktır. Bu sayfa Vodafone tarafından kampanya yapıldığı zamanlarda eş zamanlı olarak güncellenecektir. Vodafone hediye internet paketleri için websitemizi takip etmeyi unutmayın. Şimdi fazla uzatmadan sizler için hazırladığımız Vodafone bedava internet paketleri derlememize geçelim.

Vodafone 2018 Bedava Sınırsız İnternet Paketi Nasıl Yapılır

Vodafone E-Fatura Kullanarak Vodafone Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?
Eğer sizlerde faturalı Vodafone abonesi iseniz ve faturanız evinize kadar geliyorsa; hem ağaç tasarrufundan hem de hızlı bir şekilde fatura detaylarınızı görebilmek açısından telefon faturaya veya e-fatura özelliğine geçiş yapabilirsiniz.

Sizler de eğer e-fatura veya telefon faturaya geçerseniz 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz Vodafone bedava 1 GB internet paketi anında hattınıza yüklenecektir.

Vodafone Bana Ne Var Uygulaması Bedava İnternet Nasıl Yapılır? 2018

Bahsi geçen bedava internet paketini kullanmak için de Vodafone Yanımda uygulamasından katılım göstermeniz gerekmektedir. Bu kampanyada her hafta pazartesi günleri ‘Bana Ne Var?’ butonuna tıkladığınız 500 MB bedava internet, 1 GB bedava internet veya sinema ve mağaza indirimi kazanabilirsiniz. Pazartesi sendromunu abonelerine unutturacak bu kampanyada Vodafone, oldukça iyi bir iş çıkarmış gibi görünüyor..

Vodafone 4.5G 2 GB Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır? 2018

Ülkemizde 4.5G teknolojisinin kullanıma başlması ile birlikte birçok operatör markasının yaptığı gibi Vodafone’de bedava internet paketi kampanyaları yapmıştır. Sizlerde 4.5G abonesi değilseniz 4.5G yazıp 4545‘e SMS gönderdiğinizde 4.5G aboneliğiniz aktifleşecek 1 ay boyunca kullanabileceğiniz Vodafone bedava 2 GB internet paketi hattınıza tanımlanacaktır. Bu kampanya 1 Nisan 2018 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Vodafone 5 GB Bedava İnternet Paketi 2018

Vodafone’nin yeni düzenlemiş olduğu kampanyalar dahilinde olan 5 GB bedava internet kampanyasında 4BUCAKG yazıp 4545’e SMS gönderirseniz eğer hattınıza 5 GB bedava Vodafone internet paketi tanımlanacaktır.

Vodafone Faturasız Bedava 2 GB İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Bu paketi yaparken hattınızda TL olmamasını önermekteyiz. ABONE SUPER2GB yazıp 3636‘ya SMS gönderirseniz sadecebir defaya mahsus olmak üzere hattınıza Vodafone bedava 2GB internet paketi tanımlanmış olacaktır.

Vodafone Yanımda 1 GB Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone Yanımda uygulaması ile Vodafone tüm abonelerini hediye yağmuruna tutmaya devam ediyor. Eğer sizde Vodafone abonesi iseniz her hafta Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaparak 500 MB veya 1 GB bedava internet paketini hattınıza tanımlatabilirsiniz. Bu paketlerin kullanım süresi değişkenlik gösterdiği için kesin birşey söylemek mümkün değildir.

Vodafone Günlük 250 MB Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır 2018

Öncelikle telefonunuza Vodafone yanımda uygulamasını yüklemeniz gerekmektedir. Vodafone Yanımda uygulamasını indirdikten sonra uygulama içinde bulunan; ‘Bana Ne Var?’ butonuna tıklayınız. Karşınıza çıkan sayfada ‘Hediyeni Gör’ butonuna tıkladığınızda hattınıza günlük 250 MB bedava internet paketi tanımlanmaktadır. Bu bedava internet paketi haftada sadece 1 kez yapılabilmektedir.

Hakkında Nasilci

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>