Vodafone bedava internet 2018

Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

Merhaba ziyaretçi, Sitemizde ki uzman yanıtlarına katılabilmek yada yine uzmanlarımıza nasıl yapılır, nedir ve kimdir gibi sorular sorabilmek için kayıt olmanız gerekiyor.

Vodafone 4 GB Vodem Kampanyası

Vodafone 4 GB Vodem Kampanyası

Merhaba sevgili arkadaşlar. Faturasız Vodem kampanyası ile Vodem’inizi alarak, internete kurulum derdi olmadan hızlıca bağlanabilirsiniz. Nerede olursanız olun Vodem sayesinde bilgisayarınızdan internete kolayca bağlanabileceksiniz. 4 GB hediyeli 7.2 Mbps K3773 Vodem, 75 TL ile size bol hediyeli kullanım sunuyor.

Faturasız hat aboneleri için fiyatlara %18 KDV ve %25 ÖİV dâhilken, faturalı hat aboneleri için %18 KDV ve %5 ÖİV uygulanmaktadır.

Bu kampanyaya, yeni bireysel faturalı, faturasız veya mevcut tüm aboneler katılabilir. Kampanyaya dahil olan abonelerin belirttikleri hatta kampanyaya girdiği an bir seferliğine 4 GB hediye internet paketi yüklenir. Hediye internetin kullanım süresi 30 gündür. 30 gün içerisinde kullanılmayan GB ya da MB miktarları yanar.

Aboneler 3G aboneliklerini başlattıkları takdirde verilen promosyon hediyeyi 3G’de kullanabilir. Aboneler, 3G’dan 4.5G’a bu süre içinde geçerse hattın başlangıç paket fiyatını ayrıca ödemek durumunda kalırlar. Aynı zamanda aboneler istedikleri konuşma paketini seçebilirler. Bu seçilen paket, ekstra olarak ücretlendirilecektir.

Aboneler, bu kampanya kapsamında ekstra internet paketi de alabilirler. Bu yine ekstra olarak ücretlendirilir. Hediye olarak verilen internet kullanımı sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki kullanımlar GPRS tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.

Hediye verilen internet kullanımları üçüncü şahıslara transfer yapılamaz. Hediye internet bittiğinde kullanıcılar kullandıkları tarifeye göre ücret ödeyeceklerdir.

Bu kampanyadan, bir telefon numarası ile yalnızca 1 kez yararlanılabilir. Hat iptal olursa paket devir olmaz, direkt iptal olur.

Bir önce ki yazımız olan Vodafone bedava internet 2018 başlıklı konumuzada gözatmak ister miydiniz?

Hakkında Nasilci

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>