Vodafone bedava internet 2018

Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

Merhaba ziyaretçi, Sitemizde ki uzman yanıtlarına katılabilmek yada yine uzmanlarımıza nasıl yapılır, nedir ve kimdir gibi sorular sorabilmek için kayıt olmanız gerekiyor.

Twitter ile Nasıl İletişime Geçerim

Twitter, Dünya’nın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından bir tanesi. Şüphesiz bu yüzden olsa gerek yaşadığımız problem sayısıda doğru orantılı olarak artıyor. Ne kadar çok kullanıcı, o kadar çok şikayet veya itiraz diye düşünebiliriz. Sadece bu itirazlara ve ulaşma isteklerine bile cevap verebilmek için dev bir ekip çalıştırmak gerekebilir. Twitter müşteri hizmetleri numarası ile ilgili bir bilgi arıyorsanız boşuna uğraşmayın. Çünkü öyle bir servisleri mevcut değil. Onun yerine buraya tıklayarak rapor gönderebilirsiniz.

Twitter iletişim maili olarakta belli bir adres yoktur, tamamen kendi çıkarları doğrultusunda oluşturdukları bir sistem mevcuttur ve siz bu doğrultuda yönlendirilirsiniz. Gönderilen her talep sistem sırasına sokulur ve çalışanlar tarafından kontrol edildikten sonra dönüş alırsınız. Telefon numarası gibi bir bilgi paylaşmadıkları için bilgi veremiyoruz. Twitter Türkiye ofisi iletişim numarası talep edenler de oluyor ama böyle bir yer mevcut olmadığı için bununda bilgisi mevcut değil.

Hakkında Nasilci

Yorum ( 1 )

  1. Bu konuyu bende oldukça merak ediyorum, yardımlarınızı bekliyorum.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>