Vodafone bedava internet 2018

Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

Merhaba ziyaretçi, Sitemizde ki uzman yanıtlarına katılabilmek yada yine uzmanlarımıza nasıl yapılır, nedir ve kimdir gibi sorular sorabilmek için kayıt olmanız gerekiyor.

Turkcell TL Transferi Nasıl Yapılır

Turkcell operatörü köklü kuruluşların, milli gurur taşımamıza vesile olan firmaların başında geliyor. Bu yüzden çok fazla tercih ediliyor, aynı sebepten dolayı problem veya sorunlarda artıyor. Gerçi bu ne kadar problem sayılır tartışılır ama olurda başınıza birşey gelirse, telefonunuzda TL yoksa kimi nasıl arayabilir yada mesaj atabilirsiniz ki? TL transferi de böyle anlar için bir ilaç adeta. Başka bir aboneden kendinize lira transferi nasıl yapılır diye sormadan işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell TL gönderme işlemini şu şekilde yapabilirsiniz; kontör göndereceğiniz numarayı tuşlayın, ardından bir boşluk bırakıp transfer etmek istediğiniz TL tutarını girip 2222’ye mesaj olarak yollayın. Hemen peşinden bir onay mesajı gelecektir, 2064’ten gelen mesaja “Evet” yazıp cevaplayın. İşte hepsi bu kadar. İşlem başarı ile gerçekleşecek, sizden eksilen bakiye karşı tarafa aktarılacaktır.

Nasıl yapılır sorularınıza yanıt vermeye devam ederken bize destek olmak amacıyla yeni sorular sorabilir yada bilgi sahibi olduğunuz konular için yanıtlar yazabilir sonrasında uzman olabilirsiniz.

Hakkında Nasilci

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>