Vodafone bedava internet 2018

Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

Merhaba ziyaretçi, Sitemizde ki uzman yanıtlarına katılabilmek yada yine uzmanlarımıza nasıl yapılır, nedir ve kimdir gibi sorular sorabilmek için kayıt olmanız gerekiyor.

Turkcell İnternet Ayarı Nasıl Yapılır – Akıllı Telefon

Turkcell İnternet Ayarı Nasıl Yapılır – Akıllı Telefon

Akıllı telefonlarda son zamanlarda çok rastlanan problemlerden bir tanesi şüphesiz ki internet ayarı oluyor. Turkcell operatöründe şebeke olsa dahi yeni aktif olan hat veya telefonlarda ulaşım ve erişim sorunu yaşanabiliyor. Bunun çözümü ise oldukça pratik, eğer problemini sürerse destek almayı ihmal etmeyin. Hemen nasıl çözüme kavuşacağınızı söyleyelim, turkcell bedava internet için ise ilgili konumuzu ziyaret ediniz ki bu bilgiler bir işinize yarasın.

turkcell internet ayarı

  • Öncelikle akıllı telefonumuzdan “Ayarlar” menüsüne giriyoruz.
  • Gözümüze çarpan “mobil erişim” veya “mobil şebeke” seçeneğine tıklıyoruz,
  • Sonra ki sayfada ise “Erişim Noktası Adları” kutucuğuna tıklayın,
  • Sağ üst kısımda göreceğiniz tik işaretine tıklayıp menüyü açın hemen ardından “Yeni APN” butonuna tıklayın. Bu kısma geldiyseniz yukarda ki görselde yer alan bilgileri doldurun ve probleminizi çözün.

Turkcell internet ayarları nasıl yapılır sorusunu böylelikle yanıtlamış olduk, daha fazla soru ve cevap için sitemizi takip etmeyi ihmal etmeyin.

Hakkında Nasilci

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>