Vodafone bedava internet 2018

Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

Merhaba ziyaretçi, Sitemizde ki uzman yanıtlarına katılabilmek yada yine uzmanlarımıza nasıl yapılır, nedir ve kimdir gibi sorular sorabilmek için kayıt olmanız gerekiyor.

Turkcell GNÇ Numara Taşı, 8 GB Bedava internet Kazan Nasıl Yapılır

Turkcell GNÇ 8 GB bedava internet Nasıl Yapılır

Dünya pazarına açılıp marka değerini daha da arttırmaya başlayan GSM firması, yaptığı  başarılı hamleler ile sektörde farklı bir yerde olduğunu gösteriyor.

Türkiye’de ki gençlerin birçoğunun ilk tercih ettiği operatör firmalarından olan Turkcell düzenlendiği cazip fırsatlı kampanyaları ile her geçen gün kendine daha fazla abone kazandırmaya devam ediyor. Abonelerinin ilgisini çekmek için hazırladığı bu teklifler ile oldukça başarı olan firma, her geçen gün yeni bir fırsat ile onların karşısına çıkıyor.

İletişim alanındaki yenilikleri ile birçok mobil hat kullanıcısının ilgi odağı olan operatör firması bu alandaki hamleleri ile genelde başarılı oluyor. Kullanıcılarının ihtiyaçlarını ve isteklerini daima öncelikli tutup bu istekleri ve ihtiyaçları karşılamaya çalışan GSM firması, bu çabası ile herkesin takdirini kazanıyor. Sunduğu çözümler ile birçok abonesinin yüzünü güldürüyor. Çözüm odaklı hizmet anlayışı ile farkını herkese gösteren Turkcell bedava internet bu alandaki liderliğini daha uzun süre sürdürecekmiş gibi gözüküyor.

Genç Numara taşıma kampanyası ile birçok mobil hat kullanıcısının ilgisini cezbeden firma, bu teklife evet diyip katılan müşterilerine 8 GB hediye internet sunuyor.

Bu cazip fırsata katılarak 4 ay boyunca kullanabileceğiniz 8 GB hediye internete sahip olabilir ve keyfini çıkartabilirsiniz.

8 GB Hediye internet

Üniversite kampüslerindeki Youth Store Gnçturkcell noktalarına gidip, başvuruda bulunarak numara taşıma işlemini gerçekleştirdikten sonra katılım sağlayabilirsiniz.

Kimler Katılabilir?

İstanbul, İzmir, Antalya, Çanakkale, Trabzon, Balıkesir, Kırıkkale, Ankara, Eskişehir  illerinde bulunan Youth Store Gnçturkcell noktalarından başvuruda bulunan tüm bireysel kullanıcılar katılım sağlayabilir.

Paketimde Neler Var?

4 ay boyunca her ay 2 şer GB olarak kullanabileceğiniz toplamda 8 GB internete sahip olursunuz.

Bazı detaylandırmalar

Kalan kullanım haklarınızı 2222’ye “KALAN ” yazıp yollayarak ya da Hesabım uygulaması üzerinden öğrenebilirsiniz.
Kullanım haklarınız bittiğinde ise kısa mesaj yolu ile bilgilendirilirsiniz.
Harcanmayan haklar gelecekler aylara devredilmez.
İptal etmek için ise “IPTAL YOUTH STORE HEDIYE 2 GB” yazıp 2222’ye mesaj atmanız ya da müşteri hizmetlerine telefon etmeniz yeterlidir.
Her müşteri bu kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilir.

Tüm bunları görüpte kabul etmemek olmaz heralde arkadaşlar. O yüzden sizlerde hemen bu kampanyaya davetlisiniz.

Hakkında Nasilci

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>