Vodafone bedava internet 2018

Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

Merhaba ziyaretçi, Sitemizde ki uzman yanıtlarına katılabilmek yada yine uzmanlarımıza nasıl yapılır, nedir ve kimdir gibi sorular sorabilmek için kayıt olmanız gerekiyor.

Turkcell BİP Ramazan Sahur Hediye Bedava internet Paketi

Turkcell BİP Ramazan Sahur Hediye Bedava internet Paketi

Turkcell ramazan sahur bip bedava internet paketi Bu kampanya ile sizde çok hızlı bir şekilde hediye bedava internet kazanabilirsiniz. Nasıl mı yapılır hemen kısaca anlatalım. Lütfen bizi takip etmeye de devam edin zira bu fırsatlar asla kaçmamalı. Öncelikle Ramazan Haftalık 1 GB, 2 GB ve 4GB ile 10 GB sizin olması için uğraşmanız gerekiyor. Hemen BİP Messenger uygulamasını indiriyorsunuz ve 10, 15, 20, 30 farklı kişiye mesaj atıyorsunuz. Ne kadar çok kişi, o kadar çok bedava hediye internet paketi demek oluyor. Hadi göreyim sizi.

Turkcell Sahur bedava internet ile tanışmayan kaldıysa elini çabuk tutsun çünkü kampanya sadece 200.000 kişiyle sınırlıymış ben acele edip aldım. Haziran 2017’ye kadarda süresi vardır.

Hakkında Nasilci

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>