Vodafone bedava internet 2018

Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

Merhaba ziyaretçi, Sitemizde ki uzman yanıtlarına katılabilmek yada yine uzmanlarımıza nasıl yapılır, nedir ve kimdir gibi sorular sorabilmek için kayıt olmanız gerekiyor.

Turkcell 2018 Yılbaşı Bedava İnternet Hediyesi

Turkcell 2018 Yılbaşı Bedava İnternet Hediyesi

Turkcell 2018 yılbaşı bedava internet Türkiye’nin GSM alanında lider olan operatör firması Turkcell, teknoloji ve iletişim alanında ki yatırımları ile göz doldurmaya devam ediyor. Yenilikçi tavrı ile sektördeki farkını gösteren dev operatör, birçok kişinin takdirini kazanıyor.

Köklü bir geçmişe sahip olan, operatör firması yıllardır süre gelen başarısını sürdüren ve günden güne arttıran da firma, yaptığı hamleler ile abonelerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Yaptığı her atılım ile farkını hissettiren operatör, gün geçtikçe abone sayısını arttırıyor. Turkcell bedava internet 2018 sizin için bunca uğraş verirken tepkisiz kalmayınız…

Platinum Tarifeleri ile abonelerine farklı bir dünyanın kapılarına aralayan dev operatör firması, kullanıcılarına farklı deneyim sunuyor.  Zengin içeriği ve ekonomik fiyatı ile birçok müşterinin ihtiyaçlarını karşılayan firma, abonelerinin mutlu ediyor.  Sizde bu cazip fırsattan hemen faydalanmaya başlayarak, bu fırsatlar ile dolu dünyaya katılabilirsiniz.

2018 Turkcell Yeni Yıl Hediyesi

Turkcell 2018 yılbaşı bedava internet kampanyası Kısa mesaj yolu ile katılmak için, 2222’ye anahtar kodu yazıp kısa mesaj ile göndermeniz yeterlidir. İnternet kanalı ile ya da müşteri hizmetlerine telefon ederek katılım sağlayabilirsiniz. Türk Telekom mağaza ya da bayilerini ziyaret ederek kısa bir süre içerisinde katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Faturalı olmak isteyen tüm abonelerinin katılımına açıktır. Herhangi gibi bir katılım şartı bulunmamaktadır.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

Turkcell Yılbaşı Bedava internet 2018 Hediye Kampanyası

2018 Turkcell yılbaşı bedava internet hediyesi ile her yöne 2000 dakika, her yöne 1000 SMS/MMS, şebeke içi sınırsız konuşma hakkına 12 aylık sözünüze 89 TL’ye sahip olabilirsiniz. Kampanyasız fiyatı 99 TL’dir. Taahhüt yaparak bu fırsattan kampanyalı olarak faydalanabilirsiniz. Ayrıca BiP uygulamasında görüntülü konuşmalarda kullanabileceğiniz 5 GB hediye internete sahip olursunuz. Turkcell Tv+ 5 GB internette hattınıza tanımlanır. Fizy ile sınırsız müzik dinleme imkânı ve LifeBox’ta 100 GB depolama hediye edilir.

Nasıl İptal Edebilirim?

Türk Telekom mağazalarından çıkış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetlerine telefon ya da internet kanalı üzerinden iptal edebilirsiniz.

Esaslar
2 Temmuz 2017 katılıma açıktır.
2222’ye “KALAN” yazıp göndererek ya da internet üzerinden kalan kullanımlarınızı öğrenebilirsiniz.
Paket içeriğiniz bittiğinde kısa mesaj yolu ile bilgilendirilirsiniz.
Paketinizi yurt dışında da kullanabilirsiniz.
Taahhüdünüz bittiği takdirde standart ücret üzerinden tarifelendirilirsiniz.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>