Vodafone bedava internet 2018

Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

Merhaba ziyaretçi, Sitemizde ki uzman yanıtlarına katılabilmek yada yine uzmanlarımıza nasıl yapılır, nedir ve kimdir gibi sorular sorabilmek için kayıt olmanız gerekiyor.

Turkcell 2 GB Hediye internet Paketi

Türkiye’nin iletişim ve inovasyon lideri olan Turkcell, müşterilerine özel sunduğu fırsatlar ile onlara verdiği önemi gözler önüne seriyor. Şirketin misyonu haline getirdiği müşteri odaklı yaklaşımı ile hem marka değerini arttırıyor hem kullanıcısını sayısını arttırıyor hem de Türkiye genelinde oldukça fazla olumlu tepki topluyor. Bu yaklaşımı sayesinde oldukça başarılı olan dev operatör firması, dünya genelinde de faaliyet göstermeye başladı. Globalleşme yolunda ki ilk adımlarını başarı ile tamamlayan telekomünikasyon şirketi sektördeki liderliğini herkese gösteriyor.

Uzun yıllardır birçok mobil hat kullanıcısının ilk tercihi olan GSM firması Turkcell, iletişim alanında yaptığı yenilikler ile de kullanıcılarının daha kaliteli bir hizmet almalarını sağlıyor ve bu tavrı ile de birçok mobil hat kullanıcısını sevindiriyor ve takdirlerini kazanıyor.

Kullanıcılarının internet ihtiyacını sürpriz hediyeler ile karşılamak isteyen GSM operatörü, Data kampanyası ile abonelerinin yüzünü güldürdü. Bu fırsat ile onlara belirten süre içerisinde bedava internet hediye eden operatör, müşterilerin 4.5G hızını daha rahat deneyimlemelerine olanak sağlıyor. Gelip bu teklife evet diyerek sizde ücretsiz olarak 3 ay boyunca kullanabileceğiniz 2 GB internete sahip olabilir ve keyfini çıkartabilirsiniz.

Nasıl Hediye internetimi Alırım?

Son 90 gün içerisinde data hattı ile faturalıya geçerek kontratlı bilgisayardan internet paketlerine geçen müşterilere bu fırsat otomatik olarak tanımlanmaktadır. Diğer müşteriler ise “DATA FIRSAT” yazıp 2222’ye kısa mesaj atarak katılabilirler.

Katılım Şartları Nelerdir?

Son 90 gün içerisinde data hattıyla faturalıya geçip kontratlı bilgisayardan internet paketlerine geçen tüm bireysel aboneler katılabilir.

Nasıl İptal Edebilirim?

2222’ye “IPTAL DATA FIRSAT” yazıp ücretsiz kısa mesaj atarak iptal edebilirsiniz.

İçeriği Nedir?

İlk üç ay boyunca herhangi bir ücret ödemeden kullanabileceğiniz 2 GB internete sahip olursunuz.

Detaylar

31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.
Kullanmadığınız haklar gelecek aylara devredilmez ve silinir.

Farklı soru ve görüşleriniz mevcutsa konu altından lütfen sormayı unutmayın. Turkcell bedava internet için sitemizin ana konusunu ziyaret edebilirsiniz.

Hakkında Nasilci

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>