Vodafone bedava internet 2018

Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

Merhaba ziyaretçi, Sitemizde ki uzman yanıtlarına katılabilmek yada yine uzmanlarımıza nasıl yapılır, nedir ve kimdir gibi sorular sorabilmek için kayıt olmanız gerekiyor.

Türk Telekom İçişleri Bakanlığı’na Özel Aylık 1 GB İnternet Paketi

Türk Telekom İçişleri Bakanlığı’na Özel Aylık 1 GB İnternet Paketi

Cepten faturalı ek internet paketleri kapsamında tarifenize özel ek internet paketlerinden, İçişleri Bakanlığı’na Özel Aylık 1 GB İnternet Paketi ayda sadece 6 TL’ye tüm Türk Telekom abonelerine bedava internet hizmeti sunuyor.

İçişleri 1 GB Cepten İnternet Paketi’ne katılmak için 5555’e ICISLERİ EK 1GB yazarak kısa mesaj atmanız yeterli.

Türk Telekom aboneleri için her an güncellediği çeşitli kampanyalar ile kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor. Bu kampanyalardan biri de İçişleri Bakanlığı’na Özel Aylık 1 GB internet paketi. Doyasıya internet için Türk Telekom’u tercih edin, siz de sunduğumuz ayrıcalıklardan yararlanın.

Ayda sadece 6 TL’ye yararlanabileceğiniz kampanya ile fiber güçlü hizmeti Türk Telekom kalitesi ile alabilirsiniz.

Türk Telekom aboneleri, kendilerine sunulan bunca kampanyadan uygun fırsatları seçerek kesintisiz interneti, sevdikleri doyasıya yaşamanın tadına varıyor.

Kampanyalara katılmak son derece kolay. İlgili tarifenin kodunu kısa mesaj yoluyla 5555’e göndermeniz yeterli. Aboneliğiniz başladığı andan itibaren fiber güçlü interneti kullanabilirsiniz.

Türk Telekom kullanıcılarının yararlanabildiği, İçişleri Bakanlığı’na özel aylık 1 GB tarifesi ile son hızda internet keyfini Türk Telekom farkıyla yaşayın.

Türk Telekom müşterileri, onlarca tarife arasından kendilerine uyan kampanyayı bulmak için 7/24 saat hizmet veren 444 5 444 nolu telefondan Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayabilir, şubelere gidebilir ya da sms ile bilgi alabilirler.

Hakkında Nasilci

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>