Vodafone bedava internet 2018

Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

Merhaba ziyaretçi, Sitemizde ki uzman yanıtlarına katılabilmek yada yine uzmanlarımıza nasıl yapılır, nedir ve kimdir gibi sorular sorabilmek için kayıt olmanız gerekiyor.

Türk Telekom Bedava internet Yapma 2018 Kampanyaları

Türk Telekom, ülkemizde kullanılan mobil operatör markalarından bir tanesidir. Cep yakmayacak paketleri, bol bol internet paketleri, kullanıcılarına yönelik müşteri politikası ile çok sevilen bir operatör markasıdır. Günümüzde internetin yaygınlaşması ile birlikte birçok kişi tarife veya paket yaparken tarifede bulunan internet paketinin kaç GB olduğuna bakarak satın almaktadır.

Kabul etmeliyiz ki, her birimiz çok yoğun bir şekilde internette vakit geçiriyor; tüm sosyal ağ hesaplarımızla vakit geçiriyoruz. E tabii ki bu kadar internetle vakit geçirdiğimiz için maalesef ki internet paketlerimiz yetmemekte. Tam bu noktada birçoğumuz Türk Telekom bedava internet paketi ve Türk Telekom bedava internet paketi nasıl kazanılır konularını merak etmektedir.

Türk Telekom bedava internet 2018 yazımızda sizlere Türk Telekom bedava internet paketi ve bu Türk Telekom hediye internet nasıl yapılır hakkında detaylı bilgiler vereceğiz ve sizler için özel olarak derlediğimiz internet paketlerini paylaşacağız. Unutmadan söyleyelim bu yazımız sürekli olarak güncellenecektir. Bu sayfayı ve web sitemizi güncel olarak takip etmeyi unutmayınız!

Türk Telekom 4.5G Bedava İnternet Nasıl Yapılır?
Eğer sizler de Türk Telekom abonesi iseniz, hattınız 4.5G teknolojisine uyumlu hat ise ve kullandığınz mobil cihazınız 4.5G uyumlu ise bu kampanyaya katılabilir, Türk Telekom 1 GB bedava internet paketi yapabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için zorunlu olan şartlar şunlardır;

  • Türk Telekom abonesi olmak.
  • Türk Telekom hattınızın 4.5G uyumlu olması. (Eğer hattınız 4.5G uyumlu değilse size en yakın Türk Telekom şubelerinden hattınızı değiştirebilirsiniz.)
  • Kullandığınız cep telefonunun 4.5G teknolojisine uyumlu olması gerekmektedir.

Eğer yukarıda ki şartlar size uyuyorsa 4.5G SIM yazıp 5555‘e SMS gönderiniz. Kampanya dahilinde 30 gün boyunca kullanabileceğiniz Türk Telekom 1 GB bedava internet paketi hattınıza tanımlanacaktır. Unutmayınız! Onay mesajı almadan internet kullanımında bulunmayınız.

Türk Telekom TL Yükleyince 1 GB Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır 2018

Bu kampanya oldukça yeni ve popüler kampanyalardan bir tanesidir. Bu kampanyaya katılım gösterebilmek için Türk Telekom Mobil uygulamasından 15 TL ve üzeri tutarında hattınıza yükleme yapmanız gerekmektedir. Hattınıza bu sayfadan TL yüklemesi yapıldıktan sonra hattınıza Türk Telekom haftalık bedava 1 GB internet paketi tanımlanacaktır.

Türk Telekom 100 GB Bedava İnternet Paketi 2018

Bu kampanya da oldukça meşhur ve gözde Türk Telekom kampanyalarından birisidir. Türk Telekom’dan evinize internet bağlatırsanız eğer ilk ay kullanımınız ücretsiz olacaktır. Limitsiz olarak kullanabileceğiniz internet ilk ay tamamen ücretsizdir.

Türk Telekom Faturasız 1 GB Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır 2018

Türk Telekom’un mobil uygulamasından yani Türk Telekom Mobil uygulamasından kredi veya banka kartınız aracılığıyla hattınıza TL yüklemesi yaparsanız hattınıza bedava 1 GB internet paketi yüklenecektir. Kampanyadan hariç tutulan aboneler şunlardır; BIMCELL, Pocell, PTTcell, Teknosa Mobil, Mobil Ofis, Bayi, Katlayan, Standart ve Mobildata Jet. Bu kampanyaya katılmak için TL yüklemesi yapmadan önce 1 GB KAZAN yazıp 5555‘e SMS atmanız gerekmektedir.

Ayrıca son yapılan kampanyaya göre 1GB yazıp 5555‘e SMS gönderirseniz hattınıza Türk Telekom 1 GB bedava internet paketi yüklenecektir.

Türk Telekom Ramazan’da Bedava İnternet Paketi Kampanyası Nasıl Yapılır 2018

Ramazan ayı boyunca tüm operatörlerin yaptığı kampanyalar gibi Türk Telekom’da abonelerine özel avantajlı kampanyalar yapmaktadır. Turkcell ve Vodafone operatörleri gibi Türk Telekom da abonelerine Türk Telekom bedava internet paketi kampanyası yapmaktadır. Kampanyaya katılmak için;

2018 Türk Telekom Sahur Bedava İnternet Paketi Yapma Nasıl Yapılır?

Türk Telekom aboneleri SAHUR yazıp 5555‘e SMS gönderirse eğer sahur vaktinde kullanabilecekleri Türk Telekom 10 GB bedava internet paketi ve Türk Telekom içi bedava 1000 dakika konuşma paketi hediye edilecektir. Yalnız unutulmamalıdır ki kampanyaya katılım için onay mesajı geldikten sonra interneti kullanmaya başlayınız. Kampanyaya faturasız ve faturalı olan tüm Türk Telekom aboneleri yararlanabilmektedir.

Türk Telekom Bedava Hediye İnternet Paketi Nasıl Yapılır

Türk Telekom’un meşhur olan ve birçok kişi tarafından katılım gösterilen kampanyalardan birisi de bu kampanyadır. Kampanya dahilinde hattınızı Türk Telekom’a taşıdıysanız veya Türk Telekom’dan yeni bir hat satın aldıysanız bu kampanyaya katılabilirsiniz.

Eğer sizde hattınızı Türk Telekom’a taşıdıysanız veya yeni bir hat aldıysanız DENEME yazıp 5555‘e SMS göndererek Türk Telekom 500 MB bedava internet paketinin tadını çıkarabilirsiniz. Kampanyadan faturalı veya faturasız abone farketmeksizin herkes katılabilmektedir.

Türk Telekom Selfy Bedava Whatsapp Kampanyası Nasıl Yapılır?
Türk Telekom’un en meşhur kampanyalarından birisi olan kampanyada Selfy aboneleri için çok harika bir avantaj sunulmuştur. Eğer sizler de Selfy hizmetine kayıtlı bir abone iseniz ANLIK MESAJLASMA yazıp 4545‘e SMS gönderirseniz eğer hattınıza WhatsApp, BİP ve Wirofon hizmetleri için kullanabileceğiniz SINIRSIZ internet paketi tanımlanacaktır. Faturasız ve faturalı hat sahipleri farketmeksizin herkesin katılabildiği kampanyada faturasız hat sahiplerinin katılım göstermeden önce 25 TL ve üstünde yükleme yapmaları gerekmektedir.

Türk Telekom Selfy Sınırsız Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?
Türk Telekom’un isim değişikliğinden sonra Woops servisinin ismi de değişmiş, Selfy adını almıştır. Bu yenileme sadece isim değişikliği ile kalmamış oldukça avantajlı kampanyalarla öne çıkmıştır. Türk Telekom, Selfy hizmetini kullanan aboneleri için akşam 21.00’dan sabah 09.00’a kadar kullanabilecekleri Türk Telekom bedava sınırsız internet paketini abonelerine sunmaktadır. Ayrıca sınırsız internetin yanında aboneler sınırsız mesajlaşmanın da keyfini çıkaracaktır.

Bu kampanyaya katılmak için;

Türk Telekom Bedava Gece İnternet Paketi Nasıl Yapılır?
Bahsettiğimiz kampanyaya katılabilmek için Selfy abonesi olmanız gerekmektedir. Eğer Selfy abonesi değilseniz Selfy’li Nasıl Olunur? makalemizi okuyarak Selfy servisine abone olabilirsiniz. Bunun dışında kampanyaya katılım için hiçbir koşul yoktur, faturalı ve faturasız tüm aboneler kampanyaya katılabilir.

Türk Telekom bedava gece interneti kazanmak için GECE yazıp 4545‘e SMS gönderirseniz hattınıza Türk Telekom sınırsız internet paketi tanımlanacaktır.

Türk Telekom Bedava 10 GB İnternet Paketi Nasıl Yapılır?
Türk Telekom’un oldukça meşhur bir kampanyası olan bu kampanyada sadece faturalı hat abonesi olmanız yeterlidir. 4.5G teknolojisinin ülkemizde kullanıma açılması ile Türk Telekom’da abonelerine birçok kampanya yapmaya devam etmektedir.

Eğer sizlerde faturalı hat abonesi iseniz GIGA yazıp 5555‘e SMS gönderebilirsiniz. Kampanya dahilinde 4 GB ile  10 GB arasında Türk Telekom bedava internet paketi hattınıza tanımlanacaktır.

Türk Telekom 4 GB Bedava İnternet Paketi 2018 Kampanyası Nasıl Yapılır?
Çoğu kişinin bilmediği ancak oldukça avantajlı olan kampanyadan sadece faturasız hat aboneleri yararlanabilmektedir. İlk kez Türk Telekom online işlemler sayfasından TL yüklemesi yapacak aboneler için düzenlenen kampanyada ilk 35 TL ve altı TL yüklemesi yaptığınız Türk Telekom bedava 1 GB internet paketi, 35 TL’nin üstünde TL yüklemesi yaptığınızda ise Türk Telekom bedava 4 GB internet paketi hattınıza tanımlanacaktır.

Bu kampanyaya katılmak için; EKLE 2GB yazıp 5555‘e SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Türk Telekom Selfy Bedava Gece İnterneti Kampanyası Nasıl Yapılır?
Selfy’nin en sevilen kampanyalarından birisi olan ve her ay yenilenmesi ile en gözde bedava internet paketi kampanyası olan Selft gece bedava internet kampanyası dahilinde gece saat 00.00 ile sabah 06.00 saatleri arasında abonelerin kullanabilecekleri sınırsız gece bedava internet paketi hattınıza tanımlanacaktır.

Kampanyaya katılabilmek için GECENET yazıp 4545‘e SMS göndermeniz gerekmektedir. Sınırsız internet paketiniz her ay yenilenecektir.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>