Vodafone bedava internet 2018

Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

Merhaba ziyaretçi, Sitemizde ki uzman yanıtlarına katılabilmek yada yine uzmanlarımıza nasıl yapılır, nedir ve kimdir gibi sorular sorabilmek için kayıt olmanız gerekiyor.

Türk Telekom 2018 Büyük İnternet Fırsat Plus

Türk Telekom 2018 Büyük İnternet Fırsat Plus

Türkiye’nin en yeni GSM firmalarında olan Türk Telekom hazırladığı zengin içerikli kampanyaları ile Türkiye’de ki mobil hat kullanıcılarının ilgisini üzerine çekmeyi başarıyor. Diğer operatör firmalarının aksine zengin içerikli ve ekonomik fiyatlı tarifeler hazırlayan GSM şirketi bu tutumu ile herkesin takdirini kazanmayı başarıyor. Yaptığı tarifelerde özellikle internet kullanım hakkını zengin tutan firma bu tutumu ile birçok mobil hat kullanıcısının yüzünü güldürmeyi başarıyor. Bu teklifler sayesinde ay sonunu dert etmek zorunda kalmadan yakınlarınız ile konuşmanın ve mesajlaşmanın keyfini sürebileceksiniz. Üstelik zengin internet kullanım hakkı ile de mobil hat kullanıcılarının tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılamayı başarıyor.

Sizde Büyük Fırsat Plus fırsatından faydalanmaya hemen başlayarak iletişim ihtiyaçlarınızı oldukça ekonomik fiyatlara karşılamanın keyfini sürebilirsiniz. Vakit kaybetmeden sizde bu tekliflerden size uygun olanını seçip faydalanmaya başlayarak 4.5G teknolojisinde cepten internet keyfini çıkartabilirsiniz.

Nasıl Katılabilirim?

Size en yakın Türk Telekom mağaza veya bayisine gidip başvuruda bulunarak kısa bir süre içerisinde katılım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Online kanallar yolu ile katılım işlemlerinizi sağlayabilirsiniz. 444 1 444’e telefon edip müşteri hizmetlerine katılım talebinde bulunarak da katılabilirsiniz ya da seçtiğiniz pakete ait anahtar kodu 5555’e ücretsiz kısa mesaj atarak da katılım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. Fakat son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat tesisi yolu operatör değişikliği yapan mobil hat kullanıcıları bu fırsattan indirimli olarak faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.       Online kanallar üzerinden de iptal işlemlerinizi sağlayabilmeniz mümkündür. Kısa mesaj ile de iptal edebilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

3 GB

28 TL ödeyerek her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 3 GB internet kullanım hakkına sahip olursunuz.

4 GB

Her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 4 GB internet kullanım hakkına aylık 37 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Detaylar

Kullanım haklarınız bittiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
“KALAN” yazıp 5555’e göndererek tarifenizdeki kalan kullanım detaylarınıza ulaşabilirsiniz.
Kullanım haklarınız bittiği zaman kısa mesaj yolu ile bilgilendirilirsiniz.

Benzer bir yazımız olan Türk Telekom bedava internet 2018 için detayları takip edebilirsiniz. Sağlıcakla kalın.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>