Vodafone bedava internet 2018

Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

Merhaba ziyaretçi, Sitemizde ki uzman yanıtlarına katılabilmek yada yine uzmanlarımıza nasıl yapılır, nedir ve kimdir gibi sorular sorabilmek için kayıt olmanız gerekiyor.

Sigara Markaları ve Nikotin Oranları 2018

Sigara Markaları ve Nikotin Oranları 2018

2018 Sigara nikotin oranları ile ilgili olan bu yazımızda size aslında bir ders vermek yerine bilgi vermeyi tercih edeceğiz. Çünkü sağlığa ne kadar zararlı olduğunu bile bile kullanıyoruz bu mereti. İçmeyin, bırakın demek kolay olanı ama uygulaması en zoru. Eğer bu konuda kararlıysanız “ALO 171” numarasını arayabilir profesyonel bir destek alabilirsiniz. Sigara markaları o kadar arttı ki her geçen yılda bir çok çeşit türüyor. En düşük nikotin oranına sahip sigara markasından en yüksek olana kadar bu konu altında güncelleyeceğiz.

2018 Sigara Markaları Nikotin ve Zifir

Parliament, Marlboro, Camel, Winston, Kent, West, L&M, Pall Mall, Rothmans, Lark, Maltepe, Chesterfield, Bond ve Samsun gibi markaların detaylıca tüm zifir, nikotin ve karbonmonoksit oranlarını bu konuda paylaşacağız. Şu an güncel bilgiler gelmediği için konu burada bekleyecek. Yılbaşı sigara zammı gibi bir konunun hemen peşinden güncelleyeceğiz.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>