Vodafone bedava internet 2018

Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

Merhaba ziyaretçi, Sitemizde ki uzman yanıtlarına katılabilmek yada yine uzmanlarımıza nasıl yapılır, nedir ve kimdir gibi sorular sorabilmek için kayıt olmanız gerekiyor.

Sarı Kutu internet Paketi Nasıl Yapılır

Sarı Kutu İnternet Tarifeleri Nasıl Yapılır

Turkcell’in müşterileri için hazırladığı Sarı Kutu sayesinde tüm müşteriler, kazandıkları sarı puanları ile Sarı Kutu kataloğundaki hediyelere sahip olabilir. Turkcell ürün ve hizmetlerini kullandıkça sarı puan kazanabilir, bu sarı puanlarınızla hediye çeklerinden, internet ve SMS paketlerinden yararlanabilirsiniz.

Sarı Kutu internet

Sarı kutunuzda biriken 5.000 puan ile aylık 2 GB, 3.000 puan ile de aylık 1 GB internete sahip olabilirsiniz. Eğer kutunuzda 8.000 biriktiyse 6 ay geçerli ayda 1 GB internet ve 7.000 puan biriktirdiyseniz de 12 ay geçerli 250 MB internet kazanabilirsiniz.

Nasıl Yapılır

Sarı kutu üyeliği oluşturduysanız hediyelerinizi almak için, sitemizdeki hemen al linkiyle istediğiniz paketleri alabilirsiniz. Eğer üye değilseniz aşağıdaki SMS’leri atarak hem pakete üye olabilir hem de hediyelerinizi anında alabilirsiniz.

5.000 puanlık hediyeyi almak için SK91 yazarak 2200’a SMS gönderebilirsiniz.

3.000 puanlık hediyeyi SK90 yazarak 2200’a SMS gönderebilirsiniz

8.000 puanlık hediyeyi için SK69 yazarak 2200’a

7.000 puan hediyesi için SK41 yazarak 2200’a SMS gönderebilirsiniz.

İçeriği Nedir

Kazanılan internet kullanım hakları yalnızca yurt içinde ve Turkcell kapsama alanında kullanılabilmektedir.

5.000 puanlık hediyeyi almanız durumundan 30 gün boyunca kullanabileceğiniz 2 GB cepten internet, 3.000 puanlık hediyede ise 30 gün boyunca kullanabileceğiniz 1 GB cepten internet kazanabilirsiniz.

7.000 puanlık hediyeyi almanız durumunda 12 ay boyunca her ay hattınıza 250 MB internet tanımlanacaktır. 8.000 puanlık hediyede ise 6 ay boyunca her ay hattınıza 1 GB cepten internet tanımlanacaktır.

Nasıl İptal Edilir

Paketinizi iade etmek istediğiniz takdirde internet hediyenizin %5’inden daha azını kullanmış iseniz müşteri hizmetlerine yapacağınız iptal veya iade talebi doğrultusunda paketinizi iade edebilirsiniz.

Hakkında Nasilci

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>