Vodafone bedava internet 2018

Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

Merhaba ziyaretçi, Sitemizde ki uzman yanıtlarına katılabilmek yada yine uzmanlarımıza nasıl yapılır, nedir ve kimdir gibi sorular sorabilmek için kayıt olmanız gerekiyor.

Sahibinden Üzerinden Nasıl İlan Verilir

Sahibinden Üzerinden Nasıl İlan Verilir

Sahibinden.com bildiğiniz üzere ülkemizin en büyük seri ilan sitesidir ve günde milyonlarca insan burayı ziyaret eder. İnşaat malzemesinden giyime, araç parçalarından türlü elektronik ve teknolojik ürünlere kadar inanılmaz bir ürün bolluğu mevcuttur. Bunlarıda halk yani biz vatandaşlar ekliyor ve satıyoruz. Sıfır veya ikinci el farketmeksizin her türlü ürününüzü satabilir, ücretini alıp teslim edebilirsiniz. Dilerseniz GET yani güvenli ilan ile satış yaparsınız dilerseniz havale veya elden teslim seçeneklerini tercih edersiniz.

İlan verirken hesap oluşturmanız gerekir. Ürün açıklaması, fiyatı ve görsellerini girdikten sonra onaya yollanır. Eğer onaylanırsa hesabınız aktif olur, onaylanmazsa düzenleme yapmanız gerekir. Sahibinden ilan ekleme işlemi için bu adımlar yeterlidir.

Hakkında Nasilci

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>