Vodafone bedava internet 2018

Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

Merhaba ziyaretçi, Sitemizde ki uzman yanıtlarına katılabilmek yada yine uzmanlarımıza nasıl yapılır, nedir ve kimdir gibi sorular sorabilmek için kayıt olmanız gerekiyor.

Rita Ora – Your Song Şarkı Sözleri ve Çevirisi

Rita Ora – Your Song Şarkı Sözleri ve Çevirisi

Rita Ora Your Song çevirisi ile sizlere yeni bir konu sunmak istedik. 25 Mayıs’ta youtube üzerinden duymaya başladığımız ve kısa sürede büyük bir beğeni toplayan şarkı sözleri ile size destek olmak istedik. İngilizcesini geliştirmek isteyen herkes genelde yabancı şarkılara sarıyor. Bunu bildiğimiz için güzel bir konu hazırlayacağız. Şimdilik ekibimiz çevirisi için uğraşıyor. En kısa sürede onuda paylaşacağız. Türkçe kadar kolay bir dil olmayan İngilizce başlangıç seviyesinde ki herkes için zor olsada zamanla alışılıyor.

Rita Ora Your Song Sözleri çeviri türkçe

Bir önce ki şarkılarımız ve sözleri içinde lütfen bakmayı ihmal etmeyin, verdiğimiz emeklerin karşılığını alabilmeyi çok istiyoruz. Sözler için yukarıda ki resme tıklarsanız büyüyecektir ve okuyabileceksiniz.

Hakkında Nasilci

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>