Vodafone bedava internet 2018

Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

Merhaba ziyaretçi, Sitemizde ki uzman yanıtlarına katılabilmek yada yine uzmanlarımıza nasıl yapılır, nedir ve kimdir gibi sorular sorabilmek için kayıt olmanız gerekiyor.

Kredi Kartı Çıkartma Nasıl Yapılır

Kredi kartı kimileri için ilaç iken kimilerine göre büyük bir bela, derttir. Yüzlerce yuvayı yıkan, bir o kadarını da kurtaran bir sistemdir. Bu da bize gösteriyor ki yerinde ve makul oranda kullanmak en iyi tercih olacaktır. Kredi kartı çıkartma olayı için 18 yaşından büyük yani reşit olmanız gerekir. Bunun yanında belgelendirebildiğiniz bir gelir seviyeniz (sigortalı çalışansanız banka dökümü) ve eğer daha önce kullandıysanız kredi notunuzun iyi seviyede olması büyük birer etken ve şarttır.

Kredi kartı nasıl çıkartılır diyecek olursanız herhangi bir bankaya gidiyorsunuz, kimliğinizi müşteri yetkilisine verip talepte bulunuyorsunuz. Sizden aylık gelir/gider, ailenizin ekonomik ve eğitim durumu, sağlık probleminizin olup olmadığı gibi sorulara yanıt vermeniz isteniyor. Tüm soruları yanıtlayıp formu doldurunca size 1-3 gün arasında dönüş yapıyorlar. Üst limit belirlemede dikkatli davranın ve borcunuzu kapatmak için kredi çekmek gibi bir hata yapmamaya çalışın, çevrenizde ki canlı örnekleri görün.

Hakkında Nasilci

Yorum ( 1 )

  1. Güzel bir noktaya değinmişsiniz. Emeğinize sağlık bende konunun takipçisiyim. Geçen gün bankadan kredi var kart için başvuru yaptım ama bugün olumsuz dönüş aldım. Diğer bankalarda şansımı denemelimiyim?

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>