Vodafone bedava internet 2018

Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

Merhaba ziyaretçi, Sitemizde ki uzman yanıtlarına katılabilmek yada yine uzmanlarımıza nasıl yapılır, nedir ve kimdir gibi sorular sorabilmek için kayıt olmanız gerekiyor.

İnstagram Yüz Filtresi Nasıl Yapılır ve Kullanılır?

İnstagram Yüz Filtresi Nasıl Yapılır

İnstagram yüz filtresi nasıl kullanılır diye soran arkadaşlar için bir konu hazırlama gereği duyduk. Snap’ten bildiğimiz ve uzun zamandır kullandığımız bir kamera efekti olup yine çalındı diyebiliriz. Facebook Instagramı satın aldıktan sonra reklama ağırlık verdi, yenilik olarak ise hiç bir cacık yapmadı. Sadece ondan bundan çalıp birleştirdi, sonuç çakma bir Snapchat oldu. Bunu ben değil kullanan herkes açık bir şekilde söyleyip belirtiyorlar. Çünkü bu kadar taklitçilikte bir yere kadar.

Özgünlük adına hiç bir şey mevcut değil desek yeridir. İnstagram yüz filtresi nasıl yapılır aramasını yapan herkese yardımcı olmak istiyoruz o yüzden tarifimizi dikkatli dinleyin. Uygulama telefonumuzda açıkken Kamera işaretine tıklıyoruz, yanında hemen bir yüz emojisi görünecek. Ona tıklayın ve sizin için en uygun olan yüz filtresi tercihini yapın. Taç, sakal, gözlük, bıyık, burun, kulak, kaş ve Selfie efektleri ile sizde istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

Videolara ise bu eklemeyi ve yeni efektleri ekleyemezsiniz lütfen bunu unutmayın ve karıştırmayın.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>