Vodafone bedava internet 2018

Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

Merhaba ziyaretçi, Sitemizde ki uzman yanıtlarına katılabilmek yada yine uzmanlarımıza nasıl yapılır, nedir ve kimdir gibi sorular sorabilmek için kayıt olmanız gerekiyor.

İnstagram Güncellemesi Nasıl Yapılır

Instagram, bizlerin en çok kullandığı uygulamalardan birisidir. Bu yüzden bir çok arama gerçekleştiriliyor. Hatta öyle ki artık yediğimiz, gittiğimiz, gördüğümüz herşeyin fotoğrafını çekip burada paylaşıyoruz. Ortaya çıkış amacı çok başka olsada zamanla kullanıcıların emelleri ve gelir sağlama arzusuyla farklı bir boyut kazanan uygulama bazen sorunlar çıkarabiliyor. Bunun sebebide genelde Instagram güncelleme problemleri oluyor. Gerek Android gerekse iOS’ta güncellemele yapma noktasında yabancılık çekenler olabiliyor. Bunun önüne geçebilmek adına bu konuyu paylaşma gereği duyduk.

Instagram Güncellenmiyor

Instagram güncellenemiyor hatası %70 karşılaştığımız birşey. Bu durumda yapmanız gereken şey şu, önce uygulamayı tamamen silin ve telefondan kaldırın. Sonra tekrar yükleyin. Wifi modemi kapatın açın, telefonuda kapatıp açın 2. yüklemeyi yapmadan önce. Bu işlemlerden sonra büyük ihtimalle düzelecektir sorun. Güncelleme yapmak için de yine uygulama marketinize girip arama yerine uygulamanın adını yazın. Açılan pencerede “Güncelle” seçeneğine basıp işlemi gerçekleştirin.

Yorum ( 1 )

  1. İnstagramda bir çok sorunum var aslında çoğu zaman gidip geliyor açılıyor açılmıyor falan ama güzel uygulama, vazgeçemiyorum. Stalk zaten bambaşka birşey.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>