Vodafone bedava internet 2018

Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

Merhaba ziyaretçi, Sitemizde ki uzman yanıtlarına katılabilmek yada yine uzmanlarımıza nasıl yapılır, nedir ve kimdir gibi sorular sorabilmek için kayıt olmanız gerekiyor.

İnstagram Engel Kaldırma Nasıl Yapılır

İnstagram Engel Kaldırma Nasıl Yapılır

İnstagram engel kaldırma deyince akla hep eski sevgililer geliyor nedense. İlişkiyi sonlandırıp sosyal medyada tüm hesapta birbirini engelleyen türden, ilginç bir nesil değil mi. Aylarca, yıllarca onca anıya ortak olup sonra düşmanmış gibi bu hareketleri yapmak, akıl almıyor. Neyse konumuza dönelim, İnstagram dünyanın en çok kullanılan uygulamalarından birisi. Özellikle genç nesil bayılarak kullanıyor, yediği içtiği yaptığı herşeyin fotoğrafını çekerek burada paylaşıyor. Tabiki bunu yaparken efektleri eklemeyide ihmal etmiyor.

İnstagram engel kaldırma aslında zor birşey değil ama birde konunun özüne inelim, neden engelledim diye düşünelim. Elbette herkesin kendince sebepleri vardır ve bu yumuşayınca tekrar dönüş turları atılıyor. Tıpkı havalimanından iniş alamayıp iniş yapamayan, havada turlar atan uçak gibi. Şimdi asıl sorunun cevabına gelelim. Öncelikle daha önce engellediğiniz kişinin profilini bilmeniz gerekir. Çünkü yaptığınız işlem dolayısıyla detayları göremezsiniz.

Profili bulup girdiğiniz zaman “Engellemeyi kaldırma” yazar, ona tıklayın ve işlemi tamamlayın. Eğer profil linkini bulamadıysanız yapmanız gereken şey kendi profilinize girmek ve 3 nokta işaretine tıklayıp ayarlara girmek. “Engellediğim kişiler” sekmesinde ilgili kişiyi bularak “Engel kaldırma” seçeneğini kullanın ve mutlu sona ulaşın.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>