Vodafone bedava internet 2018

Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

Merhaba ziyaretçi, Sitemizde ki uzman yanıtlarına katılabilmek yada yine uzmanlarımıza nasıl yapılır, nedir ve kimdir gibi sorular sorabilmek için kayıt olmanız gerekiyor.

İlyas Yalçıntaş – Gel Be Gökyüzüm Şarkı Sözleri

İlyas Yalçıntaş – Gel be gökyüzüm şarkı sözlerini sizlerle paylaşan ilk site olmanın gurununu taşıyoruz. Aramıza 2-3 yıldır karışan bir ünlü, yakışıklılığı ile ayrı, sesi ile ayrı bir idol. Özellikle yaptığı slow şarkılar ile aşk acısı çeken kitleyi 12’den yakalayan bir duayenden bahsediyoruz. “İncir” isimli single parça ile akıllarımızda ki yerini kazanan ve gönüllere taht kuran İlyas Yalçıntaş, 2017 yılında yeni parçalar ile yoluna devam etti. Bunlardan bir tanesi olan “Bu nasıl veda” yine harika bir eser olmuş ve kısa sürede popüler olmuştu.

Gel Be Gökyüzüm Sözleri

“Gel be gökyüzüm,

Kıyıya vurdu aşkların,

Ya beni öldür ya beni anla,

Nefesim ol, günahı boynuma”

Anlam bütünlüğüne bakar mısınız. Gel be Gök yüzüm derken ne kadar da içten. Şarkı sözleri açısından yeni bir parça olduğu için sadece teaser yayınlandı. Tamamını dinlemek için aşağıda ki videoyu seyretmelisiniz.

Yeni şarkısı izleyen herkesten tam not aldığı için sosyal medyada bu konuyu sıkça görebiliyoruz. En net örneği Twitter’da TT olması diyebiliriz. Daha tamamı yayınlanmadı ama şimdiden yoğun sevgiye bakın.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>