Vodafone bedava internet 2018

Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

Merhaba ziyaretçi, Sitemizde ki uzman yanıtlarına katılabilmek yada yine uzmanlarımıza nasıl yapılır, nedir ve kimdir gibi sorular sorabilmek için kayıt olmanız gerekiyor.

Facebook Profil Fotosuna 15 Temmuz Yazısı Ekleme Nasıl Yapılır – Eklenir

Facebook Profil Fotosuna 15 Temmuz Yazısı Ekleme Nasıl Yapılır – Eklenir

Facebook profil fotosuna 15 Temmuz yazısı ekleme ile ilgili çok soru geldiği için yardımcı olmak istedik. Hepimizin hafızalarında unutulmaz yerini alan 15 Temmuz yazısı artık Facebook’ta profil fotosuna ekleme yöntemiyle ölümsüzlüğünü kazanacak.

O hain darbe gecesinde Şehit Ömer Halisdemir gibi bir çok kahramanımız hakkın rahmetine kavuştu. Türk bayrağı ekleme gibi bir çok alternatifte bulunsa, Facebook bizi düşündüğü için çok şanslıyız. Google bizi sürekli unutsa da Doodle olarak belki bir süpriz yapabilir.

15 Temmuz’u unutturma, 15 Temmuz’da bende nöbetteyim, 15 Temmuz unutmadık unutmayacağız…

Bu tür yazıları profil fotosuna ekleme oldukça basit, bunun için tek yapmamız gereken şey Facebook hesabınıza giriş yapmak ve aynı tarayıcıda https://www.facebook.com/gameface adresine girmek. Orada bulunan görseller arasından size en uygun olanı seçin ve Şehitlerimizi unutmadığınızı tüm Dünya’ya gösterin.

İşte ne yazık ki tam burada Facebook 15 Temmuz yazısını profil resmine ekleme konusuna son vermek zorundayız. Umarız size yardımcı olabilmişizdir arkadaşlar. Lütfen sitemizi takip etmeyi sürdürün.

Hakkında Nasilci

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>