Vodafone bedava internet 2018

Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

Merhaba ziyaretçi, Sitemizde ki uzman yanıtlarına katılabilmek yada yine uzmanlarımıza nasıl yapılır, nedir ve kimdir gibi sorular sorabilmek için kayıt olmanız gerekiyor.

Evde Doğal Gül Suyu Nasıl Yapılır

Evde Doğal Gül Suyu Nasıl Yapılır

Gül suyu, reçeli, lokumu, kolonyası gibi oldukça popülerdir. Evinizde bulunan malzemelerden yapabileceğiniz gibi oldukça masrafsızdır. En büyük faydası ise cilt güzelliğidir. 5 su bardağı kadar taze gül, 4 bardak kadar da su bizim için yeterli malzemeler olacaktır. İrice bir tencereye gül yapraklarını iyice dağıtarak bir yatak yapıyoruz. Üzerine suyumuzu ilave ediyor ve kaynatıyoruz. 15 dakika kadar altı açık kalırsa yeterli olur. Sonrasında tezgahın üstünde suyuyla birlikte bırakalım.

Gül suyu yapımı oldukça basit olduğu için sizde başarıyla yapabilirsiniz. Bu adımları yaptıysanız bir süzgeç alıp yaprak ve suyu birbirinden iyice ayırana kadar süzün. Sonrasında kavanozumuza doldurup buzdolabına atıyoruz. 6-7 gün geçirdikten sonra doğal gül suyu hazır olacaktır. Sağlıkla ve güzellikle kullanmanız dileğiyle.

Hakkında Nasilci

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>