Vodafone bedava internet 2018

Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

Merhaba ziyaretçi, Sitemizde ki uzman yanıtlarına katılabilmek yada yine uzmanlarımıza nasıl yapılır, nedir ve kimdir gibi sorular sorabilmek için kayıt olmanız gerekiyor.

Diş Beyazlatma Nasıl Yapılır

Dişler, yüzyüze görüşmelerin ilk dikkat çekenleri. Ciddi bir ön yargı oluşturabilir, saygınlığınızı dahi tehlikeye atabilir, hele ki bulunduğumuz yıl ve şartlar altında. Yapılan bilimsel araştırmalara göre insanların konuşma esnasında ilk baktıkları yer ağız ve dişler oluyormuş. Buda ne kadar önemli olduğunu gözler önüne seriyor. Bu yüzden bu konuyu hazırlama gereği duyduk, yardımcı olmaya çalışacağız.

Özellikle bolca çay, kahve, sigara ve nargile tüketen bireylerde bu çok rastlanan “itici” bir durum. Beraberinde gelen ağız kokusu ise cabası. Günde 2 sefer diş fırçalayın diye boşa demiyorlar ama nasıl fırçaladığınız da bir o kadar önemli. Diş beyazlatma konusunu şöyle ele alacağız;

Öncelikle diş fırçalamaya özen gösterin, yuvarlak daireler ile fırçayı kullanmak her zaman daha fazla temizlik sağlar. Dişlerin sadece görünen (ön kısım) bölümünü değil, arkalarını ve üstlerini de fırçalamak gerekiyor. Tartar ve bakteri oluşumu böylelikle minimuma iner, ağız kokusu giderilir.

Misvak, tarihin en eski dönemlerinden, peygamber efendimiz(s.a.v)’dan beridir kullanılır ve etkilidir. Üzerimizde misvak bulundurursak gün içerisinde bir kaç defa kullanabiliriz.

Diş Beyazlatma

Klasik ve etkili yöntemlerden birisi de karbonattır. Karbonatı bir pamuğun üstüne dökün, sonra pamuğu ıslatın ve dişlerinize uygulayın. Farkı kendiniz göreceksiniz.

Hakkında Nasilci

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>