Vodafone bedava internet 2018

Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

Merhaba ziyaretçi, Sitemizde ki uzman yanıtlarına katılabilmek yada yine uzmanlarımıza nasıl yapılır, nedir ve kimdir gibi sorular sorabilmek için kayıt olmanız gerekiyor.

CS: GO’da Nasıl Rank Atlanır?

CS: GO’da Nasıl Rank Atlanır?

CS: GO’da nasıl rank atlanır konusu bir çok player yani gamerin merak ettiği konuların başında geliyor. Neden mi, çünkü dünyanın en çok oynanan oyunu ve rakip bir o kadar fazla. Counter Strika global offensive adıyla bilinen ve CS serisinin nirvanası olan oyunda rank atlamak oldukça zorlaştı. Yeni gelen güncellemeler ile artık küme atlamak eskisi kadar kolay olmayacak. Çünkü yeni algoritma çok farklı bir şekilde çalışıyor. 10 win almadan rankınız gelmiyor ki bu galibiyetler rekabetçi modunda geçerli.

Öncelikle yapmanız gereken arkadaş çevresi edinmeniz. Örneğin silver ve gümüş ranklar ile maçlara girerseniz 10 win sonunda rankınız silver ile başlar. Ama globaller ile girerseniz 10 win alırsanız ortalamanız yüksek olur ve muhtemelen keleş – çift keleş ile başlarsınız rank olarak. En önemli etken EDO yani MVP‘dir. Bir maçta ne kadar çok EDO alırsanız o kadar çabuk rank atlama ihtimaliniz olur.

Hakkında Nasilci

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>