Vodafone bedava internet 2018

Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

Merhaba ziyaretçi, Sitemizde ki uzman yanıtlarına katılabilmek yada yine uzmanlarımıza nasıl yapılır, nedir ve kimdir gibi sorular sorabilmek için kayıt olmanız gerekiyor.

Basketbol Maç Bileti Nasıl Alınır

Basketbol maçı bileti almak eskisi gibi değil, futbolu bilenler bilir. Eskiden neydi ya, geceden gidip sıraya girerdik stadyum önlerinde. Orada yatanlar, işe gidemeyenler, üşütüp hasta olanlar. Bir sevda aslında bunca şeye katlanmamıza sebep olan. Orada ki atmosfer, duyulan sevgi ve öfke bir yerde de. Cefasını çekip güzel sonuçlarla birlikte sefasını sürenler bilir en çok bunu. Herşeyini feda eder kulubü ve takımı için. Futbol böyledir ama peki ya basketbol?

Basketbol maç bileti nasıl alınır soruları arttığı için yanıtlamak zorundayız artık. Passolig ile değil Biletix üzerinden almanız gerekiyor. Bunun için Kredi Kartı veya Banka kartı (Visa yazılı olan) gerekiyor. Maçı Spor kategorisinden seçin, gerekli bilgileri doldurun ve kart bilgilerinizi girin. Ardından ödeme sayfasına ulaşın. Bu kısma gelene kadar koltuk numarası, tribün yeri, taraf vs seçimleri zaten yapmış oluyorsunuz. Geliştikçe büyüyen ve hayatı kolaylaştıran teknoloji bunlara olanak sağladı, nereden nereye işte.

Hakkında Nasilci

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>