Vodafone bedava internet 2018

Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

Merhaba ziyaretçi, Sitemizde ki uzman yanıtlarına katılabilmek yada yine uzmanlarımıza nasıl yapılır, nedir ve kimdir gibi sorular sorabilmek için kayıt olmanız gerekiyor.

ATM’den Kartsız İşlem Nasıl Yapılır

ATM’den Kartsız İşlem Yapma

ATM’den kartsız işlem yapma nasıl yapılır diye soru gelince cevaplamamız gerekti arkadaşlar. Öncelikle şöyle, AVM’lerde ki bir çok ATM bundan 10 TL gibi kesinti yapabiliyor. Tıpkı ortak kullanım para çekme cihazları gibi. Durum böyle olunca genelde insanlar kaçınıyor. Ama çoğu banka bu fiyatları oldukça aşağılara çekti. İşletim veya kullanım ücreti yani komisyonları 2-3 TL gibi rakamlarda. Örneğin Yapı Kredi‘den Koçfinans kredi borcunuzu yatırırsanız sadece 1,25 TL kesintiniz olur.

ATM’den kartsız para gönderme seçeneğide mevcut, bunları nasıl yapacağınızı anlatayım. Örneğin para gönderme işlemi için mobil şube tercih ediliyor. Garanti bankası üzerinden örnek vereyim, İşbankası ve Finansbank içinde çok farklı değildir, emin olun. Sizden isteyebileceği bilgiler şunlar olacaktır; TC numaranız, telefon numaranız, ad ve soyadınız. Bu bilgileri para göndereceğiniz kişi içinde isteyecektir, o yüzden bilmiyorsanız (tel no) gönderemezsiniz. Alıcı kişide herhangi bir ATM’den (hangi bankadan yolladıysanız) parayı tel no ve tc numarası ile kolayca çekebilir.

Hakkında Nasilci

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>