Vodafone bedava internet 2018

Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

Merhaba ziyaretçi, Sitemizde ki uzman yanıtlarına katılabilmek yada yine uzmanlarımıza nasıl yapılır, nedir ve kimdir gibi sorular sorabilmek için kayıt olmanız gerekiyor.

Asansör Etiketi

Asansör Etiketi Nedir

Asansör etiketi bulunduğu sektörde bir çok kullanım amacına sahiptir. Uyarı, bakım, talimat ve bilgilendirme amacıyla kullanılır. T.S.E maddeleri uyarınca kullanılması zorunludur. Genelde tek tip ve logosuz üretilen bu ürünler son zamanlarda artık logolu etiket şekline dönüşmüştür. Kişilik etiketleri, elektrikli ve hidrolik asansör etiketleri gibi bir çok çeşit bulunmaktadır. Güvenlik çok önemli bir husus olduğu için ve belgelendirilmeyen, onay almamış hiç bir asansör hizmete başlayamayacağı için eğer apartman yöneticisi ve yetkilisiyseniz mutlaka bunu firmaya bildiriniz.

Asansör Yeşil Etiket

Asansör yeşil etiket almaya uygun olmayan binalar, aktif olarak kullanım sağlayamaz. Resmi gazete de yayınlanan kanun gereğince yıllık bakımları yapılmış bir asansör buna sahip olmak zorundadır. Eğer belediyeden uygunluk raporu alamıyorsanız lütfen gerekli maddeleri yerine getirin veya görüşme ayarlayarak eksikleri öğrenin.

PVC Asansör Etiketi

Büyük makinalarda toplu ve kalıp olarak üretilen bu etiketler, eskiden tek renk olarak basılırdı. Ama günümüzde PVC Asansör etiketi oldukça gelişti, teknoloji ve ithal ürünler sektörü çok başka boyuta taşıdı. Bunun bilincine varan yerli firmalarda kendilerini geliştirmeye başladı. Talimatlar genellikle 29 x 20 cm boyutlarında olurken ufak uyarı etiketleri dahil üretilebilmektedir.

Asansör Etiketi

Bu örnektir, görüntüsünü ön görebilmeniz için hazırladık. Bu konuda eğer ki başka sorularınız olursa yorum kısmına yazabilirsiniz. Biz sürekli olarak sorulara yanıt verme gayretini gösteriyoruz, sizlerden de aynı ilgiyi bekliyoruz. Teşekkürler.

Hakkında Nasilci

Yorumlar ( 2 )

  1. Merhabalar. PVC asansör etiketi fiyatları ne kadar acaba?

  2. Selamlar, ben apartman yöneticisiyim ve sürekli asansörcü firma ile papaz oluyorum. Devamlı bozuluyor asansör ve ücretiyle tamir ediyorlar. Öyle düşünüyorum ki bilerek bozuyorlar artık. Son olarak yasal haklarımı kullanmak istiyorum, güvenlik kamerası kayıtlarında bozduklarını kanıtlayabiliyorum. Asansör etiketi olarakta eksikler mevcut, bunların yasal bir zorunluluğu var mıdır?

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>