Vodafone bedava internet 2018

Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

Merhaba ziyaretçi, Sitemizde ki uzman yanıtlarına katılabilmek yada yine uzmanlarımıza nasıl yapılır, nedir ve kimdir gibi sorular sorabilmek için kayıt olmanız gerekiyor.

2017 Türk Telekom Kurban Bayramı Bedava Hediye İnternet Paketi

2017 Türk Telekom Kurban Bayramı Bedava Hediye İnternet Paketi

2017 Türk Telekom Kurban bayramı bedava internet Cepten faturalı ek internet paketleri kapsamında standart ek internet paketlerinden, Günlük 1 GB İnternet Paketi günde sadece 6 TL’ye tüm Türk Telekom abonelerine bedava internet hizmeti sunuyor.

Kampanyaya katılmak için 5555’e GUN 1GB yazarak kısa mesaj atmanız yeterli.

Türk Telekom, hazırladığı cepten faturalı ek internet paketleri ile abonelerini sınırsız internetin tadını çıkarmaya davet ediyor. 30 günlük, 2 haftalık, 1 haftalık ve günlük kullanılabilecek tarifeler ile kesintisiz ve kaliteli internet hizmeti Türk Telekom abonelerine özel ayrıcalıklar sunuyor.

Türk Telekom Kurban Bayramı Hediye İnternet 2017

İnternette rahatça gezinmek mi istiyorsunuz? Haberleri okurken sayfa bir anda kiliteniyor mu? Filmleri ya da maçları izlerken sorun mu yaşıyorsunuz? Facebook’ta video izleyemiyor, whatsapp’tan fotoğraf indiremiyor musunuz? Cebinizden internete girişleriniz bir kabusa mı dönüşüyor? Türk Telekom cepten faturalı ek internet paketleri ile tüm bu sıkıntılı durumlardan kurtulmak mümkün.

Türk Telekom kullanıcıları, kendilerine sunulan onlarca paketten birini seçer ve limitsiz internetin, kesintisiz internetin, kaliteli fiber gücünde internetin tadını doyasıya yaşarlar. Abonelerine sunduğu sonsuz fırsatlar ile müşteri memnuniyetini her zaman önceliği yapan Türk Telekom, fiber güçlü internet ile bambaşka bir dünyanın kapılarını açıyor.

Türk Telekom kurban bayramı hediyesi. Haberler, videolar, maçlar, diziler, filmler, müzikler yarıda kalmasın, internet keyfiniz kısa sürmesin. Türk Telekom’un cepten faturalı tarifelerine geçin, siz de bu ayrıcalıklardan yararlanın.

Türk Telekom abonelerine özel kampanyalar ile bedava internethizmetini Türk Telekom kalitesi ile siz de yaşayın.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>